Ask the artist 2

5. června 2018 v 21:09 | Yuki Anne-chan |  Články
Ahojte
Rozhodla jsem se pokračovat v tomhle meme, když minule mělo vcelku úspěch. :) Tentokrát jsem vybrala jen deset otázek, s tím, že bych z toho mohla udělat sérii a příště přidat další.

1. Snášíš kritiku?
Kritiku samozřejmě snáším dobře. Ráda se dozvím, když něco dělám špatně, abych se mohla opravit. Zároveň mě moc těší, když mě někdo pochválí a vyzdvihne i ty pozitivní věci na mé tvorbě. Jediné, co nemohu vystát jsou lidi, kteří sami nic moc nedokázali, stále jsou na jednom bodě a říkají o vás, že jste se vůbec nezlepšili... To zamrzí.


2. Kritizuješ cizí tvorbu?
Jak se to vezme. Když mě někdo požádá o kritiku jeho tvorby, ráda pomohu opravit chyby a říct co se mi na tom líbí. Na různé obrázky mám různý názor. Každopádně veřejně před lidmi se nevyjadřuji k tomu co si opravdu o něčem myslím. (Na škole se mi to párkrát vymstilo, když si autoři dané tvorby mysleli, že se nad nimi povyšuji, přestože jsem jen chtěla pomoct.)

3. Pokládají ti lidé hloupé otázky ohledně tvé tvorby?
Mnohdy jsem dostala hloupou otázku ohledně mé tvorby, žádnou si teď nevybavím přesně, ale věřte, že jich bylo hodně a další určitě ještě přijdou.

4. Bojíš se, že se tvá tvorba nebude nikomu líbit?
Tohohle se bojím od začátku a pořád, jelikož mám takový pocit neustále a nejsem si jistá, zda je to dobře, či špatně.

5. Jak se zlepšuješ v kreslení?
Prostě kreslím? Řekla bych. Dívám se na různá videa, ve kterých někdo kreslí, prohlížím si práce ostatních... Ze všeho se můžete něco naučit.

6. Jak ses naučila kreslit anime?
Anime jsem začala kreslit když mi bylo asi jedenáct a první výtvory vypadaly šíleně, jak jste mohli vidět v předchozím článku. Naučila jsem se kreslit anime překreslováním různých anime postav a po čase i vymýšlením vlastních.

7. Jak sis vytvořila vlastní styl?
Vlastní styl není něco, k čemu člověk přijde jen tak. Samozřejmě to chce nějakou práci, ale jak jsem toho dosáhla? Jde o to kreslit prostě tak, jak se vám to líbí, kreslit... A kreslit... A postupně se vaše postavy budou rýsovat a všechny budou v jednom stylu. Z počátku jsem s tím měla velký problém, jednou jsem udělala oči tak a podruhé jinak a tak to bylo se vším. Časem se to ale mění, takže pokud začínáte, nezoufejte!

8. Jak dlouho ti trvá dokončit obrázek?
Tohle záleží na složitosti obrázku. Jsou věci, které jsem kreslila třeba 20 hodin a potom jsou věci, které mi trvají jen hodinu. Je zvláštní, že ty rychlejší jsou vždy populárnější. Jak je to možné?

9. Kreslila jsi někdy něco, u čeho jsi přesáhla svá očekávání?
Tohle se mi stává vcelku často, začnu něco kreslit a představuji si něco dokonalého... Párkrát už se mi stalo, že to bylo ještě lepší, než jsem si původně představovala.

10. Máš nějakého rivala v kreslení?
Rival v kreslení... Mohla bych říct, že vlastně skoro každý kdo kreslí. Tvorba všech mě inspiruje k tomu, abych pokračovala a nezáleží na tom, jak je ten člověk dobrý.

Pokud jste se v některých odpovědích dozvěděli málo, stačí napsat do komentáře. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Buy Me a Coffee at ko-fi.com
Typ blogu: Art a design / Vzhled blogu vytvořila Yuki Anne - obrázky jsou mou tvorbou :)