Červen 2018

Do & do not videa o kreslení

26. června 2018 v 20:09 | Yuki Anne-chan |  Články
Ahojtee :)
Prvně bych chtěla poděkovat Caitlyn za návrh na téma článku. :)

Co jsou vlastně tato videa zač?
Jsou to videa, ve kterých vám ukazují, jak byste něco neměli dělat a následně jak byste to dělat měli. Osobně mi takové video přijde užitečné, pokud jde o opravdu seriózní rady. Hlavně v něčem, o čem toho mnoho nevíte a chcete se hned z počátku vyvarovat chybám.

Jak se naučit kreslit

19. června 2018 v 7:45 | Yuki Anne-chan |  Články
Ahojte *^*
Dnes přicházím s odpovědí na otázku: "Jak se naučit kreslit?" Poslední dobou se mě pár lidí ptalo, jak jsem se vlastně učila a co dělám pro to, abych kreslila tak jak kreslím, nebo se zlepšila.
Budu tady popisovat to, co jsem dělala já sama. Ne každému to může vyhovovat.

Kreslila jsem už jako malá, ale to je takové to... Domeček, strom, plot a stickman v okně... Když mi bylo asi jedenáct, tak jsem se rozhodla, že chci být fakt jako dobrá v kreslení a že to chci někam dotáhnout. Předtím jsem se totiž zmohla jen na nějaké blbůstky a samotná kresba vypadala stále hrozně, nemluvě o stínování.

Winter Woods

18. června 2018 v 0:27 | Yuki Anne-chan |  Články
Zdravím všechny čtenáře :)
Dnes budu psát něco jako... Recenzi? No tak bych tomu říkala, jelikož recenze moc psát neumím a chci se tady spíše trochu vyjádřit a doporučit vám jeden webkomix.


Webtoon komix: Winter Woods
Autorky: Cosmos a Van Ji
Žánr: Romance
Stav: Dokončeno
Dostupnost v: Angličtině, Polštině, Francouzštině, Ruštině, Němčině... Čínštině... :D (určitě oceníze!! :D) -bohužel český překlad tam není...

Otaku a běžný život

11. června 2018 v 8:00 | Yuki Anne-chan |  Články
Zdravím všechny příznivce anime, ale i lidi, kteří anime nesnáší.

Tentokrát jsem se rozhodla napsat něco o otaku a běžném životě. Proč chci něco takového napsat? Důvod je jednoduchý, znám člověka, který dlouhou dobu anime nesnášel, měl pro to své důvody, ale zároveň měl zkreslené představy.

Prvně bych chtěla poukázat na jednu věc. Je několik typů lidí, kteří sledují anime. První jsou děti, které vidí jen pohádku. Další jsou lidi, kteří se občas na něco kouknou. Třetím stádiem budou asi Otaku, člověk který rád sleduje anime atd. Je trochu sběratel, zajímá se i o Japonsko atd. Posledním stádiem jsou weebo, lidi kteří jsou po anime úplně šílení, napůl mluví japonsky, chovají se jako anime postavy apod.
Do jaké kategorie bych se zařadila já? Já jsem Otaku.

Organizace blogu

7. června 2018 v 0:38 | Yuki Anne-chan |  Informační články
Ahojte ^^
Chtěla jsem napsat něco málo k organizaci blogu. Jelikož, jak už víte, kreslím svou mangu. A také si teď hledám práci, přemýšlím co dál, plánuji další a další projekty... Zkrátka mám toho ve svém rozvrhu celkem dost. Proto bych chtěla stanovit to, že články budou vycházet jen jednou týdně, každé úterý. (Manga bude vycházet každý čtvrtek od července. To na blog dávat nebudu, v menu máte odkaz na oba portály, kde mangu budu zveřejňovat, budu ráda, když budete pravidelně číst.) Chtěla jsem to dát každé na jiný den, abyste měli co číst.

Když bude jen jeden článek týdně, budu se snažit, aby ta kvalita za to stála a bavilo vás články číst. Pokud máte nějaké téma, o kterém chcete abych napsala, ráda vám vyhovím. (Samozřejmě pokud to bude něco co mě zajímá také zajímá a něco o tom vím. Takže o umění, kreslení, anime, japonsko... Na to všechno se můžete zeptat. :) )

Určitě se párkrát stane, že během týdne vyjde ještě něco, ale hlavní je, že s jedním článkem můžete počítat vždycky.

Nakonec bych chtěla poukázat na nový design blogu. Chtěla jsem, aby byl ještě o něco přehlednější a upravenější. Zároveň je dělaný i pro lidi s větším monitorem. Přidala jsem do menu i záznam ze streamu. Video budu měnit po každém streamu, abyste se mohli mrknout, pokud jste nedorazili. Tato videa jsou upravená, zkrácená, trochu sestříhaná a je tam přidaná jiná hudba než hrála na streamu. (Kvůli autorským právům na youtube.) Zároveň pod tím máte informace kdy a kde se stream koná, budu ráda, když se zastavíte, omrknete co kreslím, nebo i napíšete do chatu!

Doufám, že se vám na mém blogu líbí. Pokud máte nějaké připomínky, klidně mi pište do komentářů,hlasujte v anketě, ráda cokoliv upravím.
Mějte se hezky a další psaní čekejte v úterý! :)

Ask the artist 2

5. června 2018 v 21:09 | Yuki Anne-chan |  Články
Ahojte
Rozhodla jsem se pokračovat v tomhle meme, když minule mělo vcelku úspěch. :) Tentokrát jsem vybrala jen deset otázek, s tím, že bych z toho mohla udělat sérii a příště přidat další.

1. Snášíš kritiku?
Kritiku samozřejmě snáším dobře. Ráda se dozvím, když něco dělám špatně, abych se mohla opravit. Zároveň mě moc těší, když mě někdo pochválí a vyzdvihne i ty pozitivní věci na mé tvorbě. Jediné, co nemohu vystát jsou lidi, kteří sami nic moc nedokázali, stále jsou na jednom bodě a říkají o vás, že jste se vůbec nezlepšili... To zamrzí.


Buy Me a Coffee at ko-fi.com
Typ blogu: Art a design / Vzhled blogu vytvořila Yuki Anne - obrázky jsou mou tvorbou :)