Plán pro mangu

28. května 2018 v 8:00 | Yuki Anne-chan |  Informační články
Ahojte :)
Poslední dobou pracuji na storyboardu pro mou mangu... Říkala jsem si jak to bude brnkačka, tu nakreslím to... Tu nakreslím tamto... No a nakonec tu vždycky sedím nad papírem a říkám si jak tam ty rámečky postavit a jak vlastně načmárat tu postavu... Nu což.

Rozhodla jsem si to trochu rozplánovat! Takže do konce května prostě musím mít hotový celý storyboard se vším všudy... Prostě jo! Takže hezky pěkně... Koukejte mě hlídat, jestli v pátek na stránku přidám příspěvek, že je storyboard úspěšně nakreslený. (Doufám že ho nakreslím i dřív, ale dávám si tam časovou rezervu, kdybych během týdnu akutně někam musela a sebralo by mi to čas na tvorbu. (Deadline 31. 5. 2018!)

A plány na červen? Chtěla bych nejdřív udělat hlavně skicy všech stran abych si potom sedla a mohla je začít linkovat a potom dodělala tóny a přidala text. Čas na tyhle skicy si tedy dávám do konce června. Tedy deadline 30. 6. 2018. Nezapomeňte mě zkontrolovat na stránce, zda jsem tam napsala, že jsou skicy opravdu hotové!

No a konečná kresba? Chtěla bych vydávat každý týden kousek, takže tak dvě až tři strany, podle toho, kolik toho stihnu. (Záleží na náročnosti stran haha.) Takže stačí vyčkat do července a snaha snad přinese nějaké ovoce! :)

O čem tato oneshot manga bude? Jun a Mio jsou přátele z dětství, jsou spíš jako sourozenci... Jednoho dne si dají slib, ale co když ten slib Jun nesplní? Co když ho nebude moct splnit? Je to co se Mio doslechla v televizi pravda?
Snad vás to trochu navnadilo. Původně jsem chtěla, aby to bylo jen smutné, ale nakonec jsem si to rozmyslela, takže se nemusíte bát... :)


A nakonec přidávám video ze svého sobotního streamu, kdy jsem kreslila reference postav... Postupně je přidávám na stránky, tak je tam můžete omrknout v lepší kvalitě. Jsou tam zhotoveni jak barevně tak v manga verzi.


Mějte se hezky! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Buy Me a Coffee at ko-fi.com
Typ blogu: Art a design / Vzhled blogu vytvořila Yuki Anne - obrázky jsou mou tvorbou :)