Kreslíš anime? Přidej se k nám!

25. května 2018 v 15:03 | Yuki Anne-chan |  Informační články
Ahojte :)
Po pár dnech jsem se konečně dostala k tomu, abych napsala nějaký článek a napadlo mě vás pozvat do naší skupiny.
Zvu lidi, kteří rádi kreslí anime ať už tradičně či digitálně.


Jedná se o facebookovou skupinu "CZ/SK RPC/OC fanclub" spravujeme jí společně s Ayu a Yuri.
Proč se přidat? Celkem nás je přes 100... Bylo nás i více, ale jednou za rok skupinu pročistíme, připneme dotazník na celý měsíc a kdo se podepíše, ve skupině zůstává. Chceme totiž, aby skupina zůstala aktivní a všichni se tam mohli inspirovat, konzultovat svou tvorbu s ostatními... Rádi se seznámíme s novými členy a i když někdo něco nezvládá, vždy se najde někdo, kdo poradí jak se zlepšit.
Jednou za rok máme sraz na Animefestu pro ty, kdo tam dorazí.

Co se týče aktivity, snažíme se jednou za čas připnout nějaké meme s kreslením, aby byla i nějaká zábava, mnohdy to i inspiruje k další tvorbě. A co je pravidelné, každý rok v létě máme velkou soutěž mezi všemi členy skupiny, kreslí se na dané téma, letos máme vybraná tři témata. Soutěž trvá až do konce srpna a první tři výherci dostávají věcnou odměnu.
Dále máme ještě jednu fajn věc. Yuri-chan organizuje TOP3... Něco jako taková soutěž o to, kdo se dostane na úvodku skupiny. Můžete do skupiny přidat jakýkoliv svůj obrázek, který jste nakreslili v poslední době a když k němu napíšete TOP3, bude automaticky vybrán do losování... Každé tři měsíce potom Yuri-chan vybere náhodné tři výherce a hlasuje se, kdo bude mít největší obrázek z těch tří.

Myslím, že naše skupina je super jak pro úplné začátečníky, tak i pro super umělce. Proto budeme rádi, když se k nám přidá někdo nový! (Pokud se chceš přidat, nezapomeň prosím vyplnit dotazník.)

To je ke skupině vše, doufáme, že brzy pozdravíme nějaké nové tváře. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Caitlyn Caitlyn | Web | 25. května 2018 v 17:02 | Reagovat

Fuuu, ako, pridala by som sa, ale mám dotaz: je nutné sa zúčastňovať takých súťaží ako top3? A ešte niečo: Nekreslím anime, s tým som skončila, kreslím skôr chibis. Nevadí to?

2 Yuki Anne Yuki Anne | Web | 25. května 2018 v 19:37 | Reagovat

[1]: Nic není povinné :D Stačí když občas něco přidáš ^^ A vůbec to nevadí... Dost lidí si utváří i svůj vlastní styl :)

3 Aya Aya | Web | 27. května 2018 v 9:48 | Reagovat

V této skupině jsem členem už několik let! :D Ovšem taky bohužel už několik let tak úplně nekreslím. Občas se snažím a tato skupinka mě motivuje alespoň duševně. Jsem nicméně ráda, že můžu být alespoň pasivní člen, arty všech jsou super. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Buy Me a Coffee at ko-fi.com
Typ blogu: Art a design / Vzhled blogu vytvořila Yuki Anne - obrázky jsou mou tvorbou :)