Japonský festival penisů

18. května 2018 v 10:00 | Yuki Anne-chan |  Články
Ahojte! *^*
Abychom trochu nakoukli do Japonska a japonské kultury... Rozhodla jsem se psát i nějaké zajímavé články o japonské kultuře. A dnes jsem si vytáhlaaa... Kanamara Matsuri. Jak už můžete vyčíst z titulku článku, jedná se o festival penisů. Spousta lidí to vidí jako bizardní šílenost, kterou mohou mít snad jen v Japonsku. Někteří se nad tím i pozastaví, jiné to pohoršuje... V tomto článku se dozvíte, proč vlastně Japonci tento festival začali pořádat a k čemu slouží dnes.Tento festival se pořádá ve svatyni Kanayama v městě Kawasaki, každou první neděli v dubnu.

Vše to začíná starou legendou o dívce, do které se zamiloval démon s ostrými zuby. Ukryl se v její vagíně. Nic netušící muži, kteří se snažili mít s dívkou pohlavní styk však pokaždé skončili špatně, s ukousnutým penisem. Dívka z toho byla zoufalá a vyhledala pomoc u zdejšího kováře. Ten ukoval kovový penis, který měl sloužit jako návnada na démona. Démon se do něho zakousl a to byl jeho konec, vylámal si na něm zuby. Díky tomuto příběhu se začal pořádat festival Kanamara, jako oslava poražení démona.
Svatyni po té začaly navštěvovat prostitutky a modlili se za ochranu proti pohlavním nemocem.
Říká se, že chrám vám přinese také úspěchy v práci, pohodu v rodině či šťastné manželství.
V dnešní době je festival velmi atraktivní pro turisty, výdělek z něho je proto dost velký. Je použit na léčbu pohlavně přenosných nemocí.

Určitě vám je jasné, že věc, kterou na tomto festivale uvidíte nejčastěji, je penis. Svatyně sama o sobě má symbol železného penisu a tak i na festivale najdete různé věci a jídlo v tomto tvaru, zatím co v průvodu nesou jeden obří penis. Podle různých reportáží a článků bývá nejpopulárnějším produktem u stánků lízátko. (:D)

A nakonec takové shrnutí a můj názor.
Šla bych na tento festival? - Jsem pro každou srandu a podle různých fotografií je vidět, že lidé si tento festival povětšinou hlavně užívají, takže proč ne?
Věřím pověře o ozubené vagíně? - Viděla jsem už i jeden film Teeth o dívce, která trpěla touto záležitostí... (Co se týče filmu, na můj vkus to byla až moc velká blbost :D) Podle některých zvěstí mohou existovat cysty, které uvnitř vyrostou a mohou vypadat jako zuby. Něco takového se prý může stát jen v ojedinělých případech. Takže to asi až tak úplně nejde. (Haha aby kovář vytrhal dívce nějaké cysty kovovým dildem...) Třeba se ta dívka pár let nemyla a chlapcův penis to nevydržel a upadl z toho...
Co si myslím o festivalu jako takovém? - Přijde mi super, že peníze, které na tom vydělají používají na dobrou věc!

Co si o festivalu myslíte vy? Podívali byste se tam? 

Doufám, že se vám můj článek líbil a mějte se hezky. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caitlyn Caitlyn | Web | 18. května 2018 v 16:08 | Reagovat

No fuu, controversy...Ako, mňa osobne to skôr pohoršuje. Ako, áno, peniaze idú na dobrú vec, ale keď myslím na to prečo festival existuje...dosť pohoršujúce(a aj kúsok blbosť tho...). Keby som tam mala ísť, asi len kvôli jedlu, ale pripadala by som si dosť čudne. Takže po hodine domov.

Caitlyn je čas prestať byť vážna
Na druhú stranu, mohlo by to byť fajn, nehovorím že nie. Ale nepáči sa mi dôvod existencie. Kvôli legende...keby sme my mali festivaly kvôli každej našej legende, pomaly by sme mali voľno aspoň raz do týždňa. Je to proste hlúposť pre mňa. Že prečo to existuje. Ale to je len názor.

2 supice supice | E-mail | Web | 19. května 2018 v 21:38 | Reagovat

Myslím, že v Japonsku už se nedá divit ale vůbec ničemu...:D

3 Yuki Anne Yuki Anne | Web | 21. května 2018 v 13:54 | Reagovat

[1]: :D :D jasně no :D

[2]: myslím že v poslení době se nedá divit nikde ničemu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Buy Me a Coffee at ko-fi.com
Typ blogu: Art a design / Vzhled blogu vytvořila Yuki Anne - obrázky jsou mou tvorbou :)